Štěňata/odchovy


Vrh "A"

10. září 2018 se narodila první štěňata.

Jak jsme vše prožívali najdete v sekci Aktuálně/Archiv.

Fotky štěňat najdete zde.

Informace pro vážné zájemce - budoucí majitele našich štěňátek

V samotném úvodu děkujeme za projevený zájem o štěňátko z naší chovatelské stanice Čimický Ráj.

Víme, že pro zodpovědného zájemce je většinou volba nového kamaráda a člena rodiny nelehká - bývá to totiž volba na dlouhá léta, limitovaná délkou života psa.

Věříme, že si vážný zájemce uvědomuje, že koupí štěněte výdej peněz nekončí, ale začíná!!! Pořizovací cena je jen zlomek celoživotních nákladů na "provoz" psa (krmení - myslím tím kvalitní, ne podřadné za symbolickou cenu, pak náklady na veterinární péči - nejen povinné očkování a vyšetření, ale větší zásahy a dále je třeba počítat s ročními poplatky ze psů, které se platí městskému či obecnímu úřadu). Měli by jste mít připravený plán, když budete chtít jet na dovolenou a nebudete brát s sebou čtyřnohého kamaráda, to znamená, zda máte ve svém okolí velkou, k hlídání nakloněnou rodinu, či vytypovaný vhodný psí hotel a samozřejmě jste připraveni jej zaplatit. A to nepočítám případné výdaje na různé společné aktivity se psem - výstavy, zkoušky aj. Naprostou samozřejmostí má být pro nového majitele každodenní venčení minimálně hodinu. Měli by jste vědět, že toto plemeno se v průměru dožívá 10 - 15 let.

Pokud jste se tedy rozhodli, že právě zlatý retrívr je plemeno, které vyhovuje Vašemu životnímu stylu a rytmu, prosím čtěte:

  • Požaduji a podmínkou prodeje je laskavé zacházení a výborné podmínky štěněte po celou dobu jeho života !
  • Štěňátka prodávám takovým majitelům, kde pelíšek štěněte bude součástí majitelova obydlí!
  • Účast na výstavách a zkouškách nejsou podmínkou prodeje štěněte.
  • Štěňátka neprodávám do kotce ani jako ozdobu na Vaši zahradu!
  • Pokud jste se mě rozhodli kontaktovat, napište prosím něco bližšího o sobě, kde žijete (rodinný dům nebo byt), jaké máte zkušenosti se psy, proč máte zájem o zlatého retrívra.
  • Na e-maily a sms s pouhým dotazem na cenu štěněte NEODPOVÍDÁM!!!
© 2018 Chovatelská stanice Čimický ráj. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky